Round Bar 25.00mm Grade 316/L, CD-H9 (1.5-Metre Length)
- Stock: In Stock
- Model: BR3160250015
- Weight: 6.00kg
- In Stock: Brisbane
$134.26
Ex Tax: $122.05
Your shopping cart is empty!
CD-h9 Fast Cut
1.5 metre length +/- 5mm
| Product Spec | |
| Grade | 316/L |
| Length | 1.50m |
| Manufacturing Type | CD |
| OD | 25.00mm |
| Product Category | Bar |
| Shape | Round |
| Size | 25mm |
| Type | Round Bar |