Round Bar 4.76mm Grade 316/L, CD-H9 (2-Metre Length)
- Stock: In Stock
- Model: BR316004762
- Weight: 0.28kg
- In Stock: Perth / Hobart
$10.62
Ex Tax: $9.65
Your shopping cart is empty!
CD-h9 Fast Cut
2 metre length +/- 5mm
| Product Spec | |
| Grade | 316/L |
| Length | 2.00m |
| Manufacturing Type | CD |
| OD | 4.76mm |
| Product Category | Bar |
| Shape | Round |
| Size | 4.76mm |
| Type | Round Bar |