Round Bar 20.00mm Grade 316/L, CG-H9 (2-Metre Length)
- Stock: In Stock
- Model: BR316020002
- Weight: 5.20kg
- In Stock: Perth / Hobart
$103.90
Ex Tax: $94.45
Your shopping cart is empty!
CD-h9 Fast Cut
2 metre length +/- 5mm
| Product Spec | |
| Grade | 316/L |
| Length | 2.00m |
| Manufacturing Type | CG |
| OD | 20.00mm |
| Product Category | Bar |
| Shape | Round |
| Size | 20mm |
| Type | Round Bar |