Round Bar 12.7mm Grade 316/L, CD-H9 (1.5-Metre Length)
- Stock: In Stock
- Model: BR3160127015
- Weight: 1.50kg
- In Stock: Brisbane (Low QTY)
$32.29
Ex Tax: $29.35
Your shopping cart is empty!
CD-h9 Fast Cut
1.5 metre length +/- 5mm
| Product Spec | |
| Grade | 316/L |
| Length | 1.50m |
| Manufacturing Type | CD |
| OD | 12.70mm |
| Product Category | Bar |
| Shape | Round |
| Size | 12.70mm |
| Type | Round Bar |