Tube Square 1.6mm (Wall) x 38.10mm, #180 Grit, 316/L (2 metres)
- Stock: In Stock
- Model: TS31616038P2
- Weight: 3.00kg
- In Stock: Perth / Hobart
$59.84
Ex Tax: $54.40
Your shopping cart is empty!
| Product Spec | |
| Grade | 316/L |
| Length | 2m |
| Manufacturing Type | Welded |
| OD | 38.10mm |
| Polished Grit | #180 |
| Product Category | Tube |
| Shape | Square |
| Wall Thickness | 1.60mm |