Round Bar 3.18mm Grade 316/L, CD-H9 (2-Metre Length)
- Stock: In Stock
- Model: BR316003182
- Weight: 0.15kg
- In Stock: Perth
$5.23
Ex Tax: $4.75
Your shopping cart is empty!
CD-h9 Fast Cut
2 metre length +/- 5mm
| Product Spec | |
| Grade | 316/L |
| Length | 2.00m |
| Manufacturing Type | CD |
| OD | 3.18mm |
| Product Category | Bar |
| Shape | Round |
| Size | 3.18mm |
| Type | Round Bar |