Round Bar 19.05mm Grade 316/L, CG-H9 (2-Metre Length)
- Stock: In Stock
- Model: BR316019052
- Weight: 3.16kg
- In Stock: Perth / Hobart (Low QTY)
$94.55
Ex Tax: $85.95
Your shopping cart is empty!
CD-h9 Fast Cut
2 metre length +/- 5mm
| Product Spec | |
| Grade | 316/L |
| Length | 2.00m |
| Manufacturing Type | CG |
| OD | 19.05mm |
| Product Category | Bar |
| Shape | Round |
| Size | 19.05mm |
| Type | Round Bar |